Home WWE

Home Booking WWE...


#1 2011-09-15 15:18:13

Mr.McMahon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 26
Punktów :   

RAW

http://staropole.files.wordpress.com/2011/04/raw-logo.jpg
RAW 09.01.2012




RAW zaczynamy od przypomnienia zdarzeń z poprzedniego tygodnia:
- W walce Tag Teamowej, Randy Orton wszedł do ringu, czego najwidoczniej nie zrozumiał CM Punk i kopnął swojego TT Partnera High Kicki'em w klatkę piersiową.
- Walka Cena vs Batista skończyła się No Contest, a po walce Batista wykonał Cenie Batista Bomb.





Na ring przychodzi Batista. Zszedł na chwilę z ringu po mikrofon, po czym do niego wrócił.

- ... W zeszłym RAW zostałem zlekceważony przez pewnego osobnika, waszego ulubieńca, mojego dawnego kolegę a teraz zwyczajnego intruza. Mowa oczywiście o czerwonym jak Power Rangers, Johnie Cenie. <2/3 cheer, 1/3 boo> Macie go za bohatera, a jaki z niego bohater? To, że pobije 2 zawodników na ringu to żaden wyczyn, ja to samo zrobię z 3 zawodnikami. Mógłbym być takim samym bohaterem jak on dla Was, ale po co? Po co mi to potrzebne? Po co mi rzesza fanów, która jest upierdliwa, wymagająca i fałszywa. Kiedyś byłem Wami przejęty, teraz jesteście jak powietrze, nie dostrzegam Was. Ale ten cały wasz bohater to tylko złudzenie, bo to tylko on się za niego uważa. On uważa się, że jest najlepszy, że pokona każdego niestety tak nie będzie, ze mną nigdy! To on dla siebie jest bohaterem, ale czekajcie. Jak znajdzie się gdzieś na hali osoba dla której John to bohater to niech teraz mi coś wyjaśni. Jak bohater może podnieść krzesło na swojego rywala, który nic mu nie zrobił? Jak on mógł śmieć mnie znieważyć, jak? A no tak, że ma brak szacunku do innych, a te całe przykrywki jaki to on jest wyrozumiały itp to tylko fałszerka. John to głupi, napakowany klaun, który próbuje działać głosem a nie umiejętnościami. To, że jest WWE Championem to oznacza, jakiego ma farta. Tydzień temu pokazał swoją klasę a ja pokazałem jak łatwo można go zniszczyć, nikt nie był tak dobry i tak mądry by to zrobić. Tylko ja mogę...


Na rampę przychodzi widocznie w nie najlepszym nastroju przy radości fanów - John Cena, po czym zmierza ku ringu!

John Cena: Czekaj Dave! Tylko ty możesz dostać dzisiaj ode mnie baty i zaraz je dostaniesz! Ale chwilka, chciałbym coś wyjaśnić. Akcja z przed tygodnia bardzo mnie zdenerwowała ponieważ tydzień temu mój syn obchodził urodziny. Chciałem wygrać walkę w Main Evencie dla niego, chociaż... Nawet nie musiałem jej wygrywać, chciałem dać z siebie wszystko. Ale ty w głupi sposób mi to zepsułeś, wyszedłeś za ring i próbowałeś mnie tam obijać, co uniemożliwiło mi wrócić na ring i skopać Ci dupy. Po walce chwyciłem krzesło i kiedy miałem Cie nim uderzyć widocznie nie potrzebnie się zawahałem a Ty to wykorzystałeś i wykonałeś mi Batista Bomb na stół. Nie jestem zły za to, że mi wykonałeś po werdykcie tą akcje ponieważ miałeś takie prawo, ale jestem cholernie wściekły za to jak zachowałeś się w walce. A to co mówisz, że to ja z siebie robię bohatera to jest totalny nonsens. Nie masz na mnie argumentów oprócz tego, że noszę dobrze sprzedające się, czerwone koszulki? Masz mi to za złe tak? To, że mam dużą rzeszę fanów to tylko mówi o tym, że jestem kolesiem który da się lubić, że jestem kolesiem na którego można liczyć, a Ty? Tracąc szacunek do publiczności tracisz populacje i teraz nie możesz się z tym pogodzić. Rozumiem Twój żal, bo nie mieć fanów to chyba największy błąd zawodnika! Zniszczysz wszystkich powiadasz, tak? To co Ty na to, byśmy dzisiaj stoczyli rewanż na RAW, jeśli wygram przez miesiąc będziesz nosić moje koszulki a kiedy Ty wygrasz...

Batista:
Będę pretendentem do pasa WWE! Zgoda, taki układ mi pasuje, zniszczę Cie!


Na rampie zatrzymuje się nie kto inny jak CM Punk!

CM Punk: Ło, ło łoooooooooooooo! Panowie o czym Wy tu mówicie? O WWE Championship? Beze mnie? To chyba niestety nie możliwe, ponieważ na ten tytuł zasługuje najbardziej. Dlaczego zachowujecie się jak cienkie bolki i pomiędzy sobą ustalacie jakieś walki? Gdzie jest Szanowny Dziadek? Zgubił laskę, czy po prostu nie potrafi ogarnąć tej całej sytuacji, a może to spisek? Nie mam zamiaru nad tym rozmyślać, chce walki o pretendenta do tytułu z Batistą, ponieważ nudzi mnie jego bredzenie o tym, że zniszczyłby każdego - ponieważ to ja jestem "The Best On The World".

John Cena: Haha, Punk masz racje, miałeś mieć dzisiaj walkę o pretendenta, ale sprawa z Batistą to "drugi slot".

CM Punk:
Zamknij japsko John! Wiem o tym, że mam dzisiaj walkę z Ortonem ale przed tym chciałbym coś wyjaśnić. Tydzień temu byłem pewny, że Orton pragnie mnie zaatakować. Obejrzałem powtórkę walki i możliwe że chciał współpracować, możliwe również że nie. Nikt nie jest pewny Randy'ego. Mimo to, chciałem go przeprosić jeżeli swoje zamiary miał inne, niż te przebiegłe. Ale bez urazy dla niego... on na walkę o pretendenta ze mną jest za słaby. Chce zmierzyć się z Batistą i to jest moje zdecydowane zdanie! John w dzisiejszej przemowie nie chce mi się Ciebie czepiać, ponieważ nie lubię przereklamowanych i przeterminowanych produktów. Wiem tylko jedno, że Twój pas na ramieniu nie pasuje do Twoich czerwonych koszulek, za to kiedy odebrałem Ci go na Money In The Bank 2011, pasował do mnie jak ulał, a więc...



Hulk Hogan:
CM Punk - Dziadek is Here. I Dziadek jest bardzo ogarnięty i zły, oraz chętny skopania Tobie tyłka. Ale po co? Zrobi to za mnie Batista, ponieważ dzisiaj zmierzycie się o pretendenta do WWE Championship w No DQ Match! Randy Orton powiedział, że ma dość użerania się o pas WWE i planuje się odprężyć. Dziwna decyzja z jego strony, troszkę mnie zlekceważył ale cóż... na dzisiejsze zdarzenia wszystko ładnie pasuje. Tak więc trzymajcie się panowie... oraz Ty CM Punk.


Ukazuje nam się promo zapowiadające zbliżającą się gale PPV - Royal Rumble:
...
Royal Rumble - Dzień zmian!
...
Powrót 7 zawodników!
...
35-Man Royal Rumble
...
Zwycięzca dostanie bilet na Wrestlemanie 27!
...
Royal Rumble nadchodzi
...
Nadchodzi... Dzień Wielkich Zmian!
...


--------------------------

Walka #1: Brian Kendrick(w/Ezekiel Jackosn) vs DH Smith - Normal Match
Walka była krótka. Panowie pokazali kilka swoich ciosów z move-setu, DH Smitch wyraźnie pokazywał swoją siłę w tej walce, a Brian bardziej skoczność.
Końcówka walki: DH Smith wykonuje silny Clothesline na swoim przeciwniku. Zaraz po tym dokłada jeszcze Dropkick a Brian pada na matę. DH Smith wyraźnie daje, że chce skończyć tą walkę na co publika nagrodziła go lekkim cheerem. Brian się podnosi, a DH już czyha za jego plecami. W końcu Smith łapie Kendricka do swojego finishera - Saito Suplex, wynosi go i... Brian Kendrick zeskakuje za plecy DH'a na nogi, Smith się odwraca i... dostaje od Briana Heel Kick, po którym opiera się o 3 linę! Brian podbiega do opierającego się rękoma 3 liny Smitha i zaczyna go niemiłosiernie kopać, na co sędzia zaczyna odliczać do 4 i chwile dyskutuje z Kendrickiem. Ezekiel Jackson wykorzystując to wszedł na apron i pociągnął głowę Smitha na liny kiedy sędzia nie widział, a wtedy Kendrick wziął rozbieg i wykonał The Kendrick rywalowi! Mamy pin:

Spoiler:

1
2
3
Zwycięzcą zostaje: Brian Kendrick!

---------------------------

Na Backstage widzimy siedzącego sobie wygodnie Hulka Hogana, do którego niespodziewanie dołącza Cody Rhodes oraz Ted DiBiase.

Ted DiBiase: Powiedz mi Hulk, dlaczego nie szanujesz naszego Tag Teamu? Czy to dlatego, że jesteśmy za dobrzy na tą federacje? Wiesz dobrze, że obecnie jesteśmy najlepszym teamem w WWE i powinieneś to uszanować.
Cody Rhodes: Powinieneś też wiedzieć, że zmieniliśmy nazwę na The Legacy! Mówi Ci to coś? To my tworzyliśmy ten team a nie Randy Orton, dlatego mamy takie prawo. Posłuchaj, chcemy walczyć o pasy TT a pasu IC nie chciałbym bronić na RR. Chcemy pokazać jakim jesteśmy Tag Teamem!
Hulk Hogan: Panowie, czy musicie mnie denerwować w tej chwili? Zatwierdzam waszą nazwę jesteście The Legacy, ble ble ble teraz idźcie.
Cody Rhodes: My chyba się nie zrozumieliśmy, chcemy walki na RAW oraz walki o pasy na Royal Rumble!
Nagle pojawia się Rob Van Dam.
RVD: Co ja tu słyszę? Hulk widzę, że użerasz się z "The Legacy" ale po co? Ja jestem odpowiednim rywalem dla ich 2, a to co zrobili tydzień temu to po prostu żenada i wcale mnie to nie denerwuje...
Cody Rhodes: Zamknij się! Hulk tutaj rządzi, powinieneś się go słuchać a nie wypowiadać jakieś dyrdymały. Dostałeś manto więc teraz siedź cicho rozumiesz? Hulk nie zgadzaj się na jego propozycje, przegrał z Tedem mamy go już dość.
Hulk Hogan: Zamknijcie się! Teraz mam inne rzeczy do zrobienia i do myślenia! Dajcie mi święty spokój. Mam pomysł. Legacy, jeżeli tak chcecie walki to ją dostaniecie, RVD ty również dostaniesz dzisiaj swoją upragnioną walkę z The Legacy.
Cody Rhodes: Nie możesz...
Hulk Hogan: Przymknij tą swoją zabotoksowaną buźkę! Dzisiaj zobaczymy walkę: The Legacy oraz Dolph Ziggler i The Miz vs RVD i jego wybrana przez siebie trójka! To nie wszystko, stawką tego meczu będzie pretendent do pasa IC dla Rob'a. A teraz, rozejść się i dać mi spokój!

Cody z Tedem patrzą na Hulka z wielkim żalem po czym znikają z kamery, a RVD bardzo uśmiechnięty podziękował Hulkowi i również sobie poszedł.

------------------

Walka #2: WWE Champion John Cena vs Jack Swagger - Single Match

Walka oczywiście dominowana przez Jaśka. John w walce prawie wyczerpał swój Move-set, chociaż w sumie Jack też nie był bez głosu ale nie takiego jak John Cena.
Końcówka walki: John leży na 4 kończynach a Jack Swagger obija go zwykłymi, uniwersalnymi atakami. W końcu Swagger podniósł Cene i wykonał Irish Whip na liny, a gdy Cena wracał próbował na nim wykonać Clothesline, jednak John sprytnie schylił się pod ręką, odbił się jeszcze raz od lin i... 2x Jumping Shoulder Block, a następnie Proto Bomb! John Cena unosi ręką i... "You Can't See Me", oraz Five Knuckle Shuffle! Swagger wstaje, John unosi go na barki i... Swagger zeskakuje za plecy Johnowi i wbija się mu barkiem w nogę! Zapina Ankle Lock! Chwilę trzyma Johna w mocnym uścisku, ale co się dzieje? John kapitalnie drugą nogą podciął rywala i odwrócił go na brzuch, mamy STF!!!

Spoiler:

Jack Swagger odklepuje!
...
Zwycięzcą zostaje: John Cena!

-------------

Walka #3: Christian vs Alberto Del Rio
Bardzo wyrównana i co ciekawe, ciekawa walka! Fani byli bardzo głośni podczas jej trwania, co oznacza że panowie dobrze się uzupełniali. Wykonywali wiele ciosów, walka była dość długa ale miała szybki przebieg.
Końcówka walki: Christian czeka aż podniesie się lekko Alberto, a kiedy ten to zrobi, CC wykonuje na nim Running DDT! Zaraz po tym wstaje i czeka aż podniesie się Del Rio i... mamy szybki Dropkick! Christian wchodzi na apron i czeka, Del Rio podnosi się mamy Spingbroad Crossbody... nie! Del Rio pada na matę, Christian również! Meksykanin wstaję, CC powoli się podnosi, odwraca do Del Rio i... Enzuigiri od Alberta! Del Rio łapie za rękę Christiana i... Armbreaker! Zaraz po tym zapina Cross Armbreaker!

Spoiler:

Christian odklepuje, widocznie ból był zbyt silny.
...
Zwycięzcą zostaje: Alberto Del Rio!

---------------

Na Backstage widzimy Matta Strikera oraz jego gościa... Shawna Michaelsa - w bardzo dobrym humorze!

Matt Striker: Shawn, jakie masz plany na niedalekie czasy w WWE?
Shawn Michaels: Matt... jestem w tym biznesie dekady i jak wiesz dążę do celu, zawsze! Teraz również będę to robił, dlatego powiem Ci że moim celem jest wygranie Royal Rumble Matchu. Wygrana w tym wielkim matchu byłaby dla niego wielkim sukcesem i oznaczałoby to też, że zawalczy o pas WWE na Wrestlemanii, a o to powinien walczyć "Mr. Wrestlemania".
Przemowę przerywa nie kto inny jak Alberto Del Rio, lekko spocony po walce mówi:
Alberto Del Rio: Shawn, Shawn, Shawn... Mowa o Royal Rumble Matchu? Czy Ty teraz śnisz czy marzysz? Nie rozumiem Twojego postępowania, bo kto taki jak Ty może wygrać Royal Rumble, w tym roku? Rozumiem, że kiedyś Ci się udało ale to były lata Twojej kariery, które niestety się już dawno skończyły. A proszę bardzo, stoi przed Tobą Royal Rumble Winner ostatniego roku i co? Tak wygląda prawdziwy Champion, tak wygląda najlepszy zawodnik WWE! Dlatego moim przeznaczeniem jest wygrać Royal Rumble i w tym roku.
Shawn Michaels: Yy, do kogo Ty to mówisz? Do Matta, czy do mnie? Jeżeli do Matta, to rozumiem możesz tak do niego mówić ponieważ on nie jest czynnym zawodnikiem, ale jeżeli do mnie to chyba prosisz się o wyjaśnienie tutaj czegoś? Jestem jednym z najbardziej popularnych zawodników WWE/WWF w historii, nie tylko teraz! Moje nazwisko kojarzone jest z "Sexy Boy" oraz "Mr. Wrestlamnia" to świadczy o tym, że jestem wspaniały i moim przeznaczeniem jest...

Shawn nie dokańcza swojej wypowiedzi i wygląda na to, że odchodzi od Alberta i Matta, jednak... Sweet Chin Music! Ależ niespodziewany atak Shawna na Albercie! Wielki Cheer i bardzo ładny uśmiech Shawna, oraz bardzo zdziwiona twarz Matta...

------------------------

Czas rozpocząć czwartą walkę dzisiejszego wieczoru a jest nią walka 4 vs 4 o miano pretendenta dla RVD'ego! Na ring wchodzi Legacy, zaraz po nim Dolph Ziggler, kolejno The Miz. Czterech panów czeka w ringu na swoich rywali.


Na rampę wchodzi uśmiechnięty Rob Van Dam. Wskazuje ręką w stronę Titantronu:
...

...

...
Rob Van Dam karze zrobić miejsce swoim kolegom oraz pokazuje palcem do Cody'ego że to nie koniec. Kolejny raz wskazuje...
...

Triple H!! Cały team heelowski jest strasznie wzburzony swoim strachem, a przeciwna czwórka przy themie HHH'a zmierza na ring!


Walka #4: The Legacy, Dolph Ziggler, The Miz vs Evan Bourne, John Morrison, Triple H, Rob Van Dam - 8-Man Tag Team Normal Match
Walka była długa ale bardzo ciekawa. Dominował Team Face'ów jeżeli chodzi o umiejętności i akcje techniczne, a Team Heelów bardziej próbował obijać, okopywać rywali. W ringu najwięcej robił Triple H, który rozprawiał się jak chciał z rywalami, Rob Van Dam pokazał swoje umiejętności techniczne za to Legacy dobrą współpracę w Tag Teamie.
Końcówka Walki: John Morrison i Ziggler leżą na macie po Double Clothesline. Obaj czołgają się do swoich teamów i mamy dwie zmiany! Triple H i The Miz wbiegają na ring i obaj zaczęli nawzajem się punchować. Triple H w końcu przejął inicjatywę, wykonał Irish Whip na liny a po tym został kopnięty w brzuch przez Miza. "Awsome" wykonuje Irish Whip na liny i... Knee Facebuster od Triple H'a, a kiedy The Miz jeszcze stał na nogach silny Clothesline! Zaraz po tym mamy Spinebuster od Triple H'a! Ależ zdominował! Ale co to? Na ring wchodzi Ted DiBiase i atakuje Clothesline'm Huntera! Na pomoc wchodzi John Morrison który wyrzuca Teda Clothesline'm z ringu, a przy tym razem siebie! Triple H powoli wstaje, o nie! Ziggler szybko wszedł pod trzecią liną i wykonał Zig Zag na Triple H'u! Wbiega Evan Bourne i mamy Spinning Wheel Kick! Zaraz po tym Hurricarnaną wyrzuca Dolph'a z ringu! Cody zeskoczył z apronu, Evan tego nie widział dlatego został przyciągnięty za nogi i tym samym wyciągnięty z ringu! Poza ringiem Cody wykonał Clothesline Evanowi, The Miz czeka na zmianę i... mamy zmianę - wchodzi Cody Rhodes! Triple H na 4 kończynach, a Cody zaczyna biec na rywala i... Spinebuster! Spinebuster od Huntera! Triple H niemrawy zmienia się z Rob Van Dam'em który wskakuje na 3 line i... Five Star Frog Splash!
Mamy pin:

Spoiler:

1...
2...
3...
Zwycięzcą zostaje: Team Rob Van Dam'a, który oficjalnie zostaje pretendentem do pasa United States!!

-----

Ukazuje nam się promo zapowiadające zbliżającą się gale PPV - Royal Rumble:
...
Royal Rumble - Dzień zmian!
...
Powrót 7 zawodników!
...
35-Man Royal Rumble
...
Zwycięzca dostanie bilet na Wrestlemanie 27!
...
Royal Rumble nadchodzi
...
Nadchodzi... Dzień Wielkich Zmian!
...


--------------------

Walka #5: CM Punk vs Batista For Contender WWE Championship - No DQ Match
Bardzo dobra walka, dużo emocji oraz wiele ciosów "hardcore'owych". Panowie używali wiele przedmiotów, najczęściej metalowych krzesełek oraz kije kendo. Walka naprawdę wyrównana, obaj wykonywali wiele, wiele akcji. Warto dodać że wykonali na sobie swoje Sygnaturki oraz ujrzeliśmy Go To Sleep, po którym podniósł się jeszcze Batista.
Końcówka Walki: Batista powoli wstaję kiedy to Punk zaczyna na niego biec... Back Body Drop od Batisty! Batista chwilę odpoczywał a Punk zwijał się z bólu. Po chwili Dave chwycił krzesełko i czekał aż wstanie jego rywal, a kiedy ten to zrobił uderzył metalowym krzesłem w brzuch oraz dobił w plecy rywala. Punk wstaje, momentalnie doskakuje do niego Batista z serią zwykłych ataków. Zaprowadził go do narożnika i tam wykonywał Shoulder Thrusty, a po chwili wziął rozbieg i... Pendulum Kick od Punka! Straight Edge wchodzi na narożnik i... Diving Clothesline! Batista się podnosi, Punk próbuje wykonać High Kick i... Batista schyla się pod nogą rywala, odbija się od lin i Spear na Punku! Punk łapie się za brzuch i widać na jego twarzy grymas z bólu, a Batista powoli się podnosi pomagając sobie linami. Batista chwyta do Powerbomb Clutchu swojego przeciwnika, wynosi i...  Punk zeskakuje na nogi i wyprowadza High Kick! Punk wynosi Batiste pod Go To Sleep i... Batista zeskakuje z barków Punka i od razu pada na matę. Ale co to? Punk odwraca się i... RKO! RKO od Ortona! Jak on tu wszedł!? Batista szyko zbiera się do pinowania.

Spoiler:

1...
2...
3...
Zwycięzcą zostaje CM Punk!

Randy Orton schodzi z ringu po wykonanej akcji, ale... Batista nie zamierza chyba od tak z niego zejść! Chwyta CM Punka do Powerbomb Clutchu, Randy staje obok ringu i przygląda się tej akcji. Batista ma już wynosić "Straight Edge'a" do finishera na rozłożony stół na ringu ale...

Spoiler:

John Cena! John Cena wbiega na ring i rzuca się na Batistę okładając go! Cena schyla się pod ręką Batisty odbija się od lin i wykonuje na nim 2x Jumping Shoulder Block, a zaraz po tym Proto Bomb! John Cena na fali, wyrzuca koszulkę w trybuny, czeka na rywala... Podnosi Batistę do Attitude Adjusment i wykręca się w stronę rozłożonego stołu... Orton wskakuję na apron, Cena puszcza Batistę i podchodzi do Randy'ego z wielkim zdziwieniem... Randy chyba zrozumiał swój błąd i przeprasza Cenę ale... Mamy RKO na liny!! Cena w efekcie zamroczenia odwraca się do Batisty a ten wykonuje na nim Batista Bomb na STÓŁ! Co Randy chciał przez to udowodnić, jaki miał cel? Dowiemy się w następnym odcinku!


Tym oto zdarzeniem kończymy RAW.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.potterwarta.pun.pl www.stekotss.pun.pl www.battlekings.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.nexusdbclan.pun.pl