Home WWE

Home Booking WWE...


#1 2011-09-03 11:40:51

Mr.McMahon

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 26
Punktów :   

SmackDown! #1

SmackDown! - 07/01/12

http://upload.fototube.pl/pics/2011/01/15/org/2cfaa08a2b6db25572643aa7d689e924.png




Rozpoczynamy nową galę Smackdown!, po kilkunastu sekundach głośnej muzyki i pirotechniki, zapada ciemność, a w tle jedynie dzwony. The Undertaker pojawia się na rampię z pasem, ledwo widocznym pod ciemnym skórzanym płaszczem. Widząc pojawiającą się mgłe wokół ringu pierwsze rzędy, lekko przestraszone, ale i ekstremalnie podekscytowane cofają się kilka kroków w tył. Umarlak, powoli i majestatycznie dostaje się do ringu, gdzie bierze w dłoń mikrofon i mówi:


The Undertaker: Naprawdę... Naprawdę, męczy mnie gadanie bezmyślnych nieudaczników powtarzających wciąż, że jestem za stary do zapasów. Nieudaczników bojących się to powiedzieć mi prosto w twarz, bojących się mojej reakcji na moje słowa...
*The Undertaker znów opuszcza mikrofon i próbuje wypowiedzieć swoje myśli odpinając pas ze swojego biodra.*
- Czy Ci, Ci którzy mówią nie myśląc, sądzą że ten pas, który teraz dzięrżę trafił do mnie dla tego, że jestem za stary? Kiedyś odejdę z tego biznesu, ale powodem tego nie będzie wiek, kiedyś nie będę miał tu już wyzwań, i będę zmuszony odejść i zaszyć sięgdzieś głęboko w piekle.

Breaks The Walls Down
Na rampie pojawia się Chris Jericho, który ze swoim uśmiechem na twarzy podąża pewnie w stronę Taker'a.


Chris Jericho: Undertaker, nie wiem czy wiesz, ale otaczają Cię hipokryci. Patrzą na Ciebie z przerażeniem, dzieci są podekscytowane, a jednak w głębi ich duszy, widzą Ciebie... jako już nie tak strasznego, nie tak zdolnego i nie tak młodego zawodnika jak z przed kilkunastu lat. Patrzą tak na Ciebie, ponieważ chcą tak patrzeć i wmawiają sobie, że Ty... To nie Ty! Że to tylko chwilowy kryzys i właśnie dlatego oglądają Ciebie takiego jakim jesteś teraz... Nudnego! No dalej, przyjrzyj się tym hipokrytom dokładnie.
Umarlak rozgląda się wokoło, jednak szybko przerwał mu to Chris mocnym dźgnięciem palcem w klatke piersiową Taker'a
- Przyjrzyj się im! Co widzisz? Bandę hipokrytów, a Ty jesteś największym z nich! Mając pięćdziesiątke na karku odgrażasz się " Och! Jestem straszny Undertaker! Demon z krainy Cienia, Badass, Umarlak..."

Podczas, gdy Y2J wymieniał bez końca przydomki Undertakera parodiując je swoim ironicznym głosem, Umarlak powoli zdejmował kapelusz i płaszcz, wkońcu jednak zabiera głos.

Chris Jericho: ... "Ostatni wyjęty z po"
The Undertaker: Chris, pojmij to w końcu! Śmierć się nigdy nie starzeje.

Po tych słowach Taker wyraźnie rusza w stronę Y2J, jednak szarżę przerywa mu theme Theddiego Longa!


Theodore Long: Undertaker stop! Musimy sobie coś wyjaśnić! Jericho wiem do czego zmierzasz. Chcesz pretendenta do tytuła Mistrza Wagi Ciężkiej, musisz sobie wywalczyć droge do tego miana. Dlatego postanowiłem, Y2J będziesz walczył o to miano z... Jeff'em Hardym za tydzień!! A co się tyczy Ciebie Undertaker, będąc mistrzem, musisz walczyć jak mistrz. Dlatego zmierzysz się dzisiaj w pojedynku handicap'owym 3 vs 1, przeciwko Corus!

Rozbrzmiewa theme Teddiego Longa, a kamera pokazujelekko przerażonego Jericho pod wpływem truposzego wzroku Takera.
------

Booker T: Łaaaał!
Josh Mathews: Panowie i panie, za tydzień ujrzymy walkę o miano pretendenta do głównego pasu SmackDown! - World Heavyweight Champion!
Michael Cole: Kto wygra tą walkę, Chris Jericho czy Jeff Hardy? Przekonamy się dopiero za tydzień!

---------------------------------

JTG vs Mike Knox - Normal Match
Walka była zdominowana w większości przez Knoxa. Zawodnicy weszli w klincz, z którego Mike popchnął JTG'ego tak, że ten padł na matę. Kiedy wstał zainkasował Clothesline. Mike trzymał inicjatywę dość długo wykonując takie akcje jak Powerslam czy Body Drop. Jednak po jakimś upływie czasu, JTG przejął pierwszy raz inicjatywę w meczu, wydostając się z pod opieki rywala. JTG punchował przeciwnika co nie dawało mu jakichkolwiek efektów. Po chwili jednak wykonał Dropkick w nogi przeciwnika, a to wszystko skończył Shinning Wizardem. JTG szykował się na rozbieg i kiedy Knox wstał, ten zaczął biec na przeciwnika, jednakże zawodnik z Texasu przytomnie wykonał Big Boota! Zaraz po tym dodał jeszcze Bicycle Kick, a na koniec Spinning Sitout Spinebuster! JTG już nie kontaktował i to był idealny moment na The KnoxOut.
1
2
3
The Winner is... Mike Knox!


Michael Cole: Bez żadnego wysiłku wygrywa Mike Knox.
Booker T: Krótka walka, szybko skończona - to był jak squash!
Josh Mathews: Macie racje panowie. Teraz przypomnijmy co działo się na Monday Night Raw!

...
Shane ogłasza wprowadzenie na RAW nowego Generalnego Managera!
...
Okazuje się nim Hulk Hogan! Fani piszczą z radości i nie mogą nacieszyć się widokiem Super Legendy.
...
"Dostałem propozycje by być GM'em RAW i od razu wziąłem tą fuche, dlaczego? Dlatego, że znam się na Wrestlingu najlepiej"
...
CM Punk przerywa Hulkowi Hoganowi i zaczyna z nim dyskusje przy tym go obrażając!
...
Do dyskusji dołącza się również Randy Orton i John Cena!
...
Hulk ogłasza walki na jego pierwsze RAW: Randy Orton and CM Punk vs The Miz and Dolph Ziggler / John Cena vs Batista!
...
CM Punk kopie swojego TT Partnera Randy'ego Ortona - najwidoczniej przez pomyłkę!
...
John Cena i Batista remisują w walce, po której Cena próbował użyć krzesła co spotkało go jednak z zemstą Batisty!
...


--------------------------

Mark Henry vs Shelton Benjamin - Single Match

Walka była bardzo wyrównana, chociaż o dziwo z lepszej strony pokazywał się Shelton. Shelton wykonywał te ciosy, które mógł czyli kopnięcia lub skoki, za to Mark Henry dość swobodnie rzucał rywalem w walce.

Końcówka Walki:
Mark Henry wykonuje Clothesline Sheltonowi, po czym podnosi rywala i... Body Drop. Po udanej akcji, Mark Henry głośno się wydarł co spotkało go z buczeniem publiczności, na co odpowiadał jej by się przymknęła. Mark Henry przyciągnął rywala pod narożnik po czym wszedł na 2 linę przy narożniku! Publika domyślała się co chce zrobić, Corner Slingshot Splash... nie! Benjamin w porę odsunął się z pola "zagrożenia"! Obaj wstali, Shelton przeszedł do punchy co nie bardzo robiło na Henrym wrażenie. Shelton odbija się od lin i... obrywa Shoulder Blockiem od Marka! "World Strongest Man" odbija się od lin i... mamy Spinning Wheel Kick od Sheltona! Zaraz po tym próba kopnięcia w brzuch Marka Henrego... ale ten łapie Sheltona za nogę i popycha ją do przodu.. Dragon Whip od Sheltona Benjamina! Benjamin czeka aż Mark się podniesie, a gdy ten to zrobi -Shelton wyskakuje z Pay Dirtem... jednak nie! Mark odpycha od siebie Sheltona, jednak ten upada na nogi i wykonuje Super Kick! Mark pada na matę, Shelton zmierza na narożnik. Chwile się zastanawia i gdy ma już skakać... Tik Tak, Tik Tak! Fani wstają z miejsc i patrzą się na rampę, wierząc że to powrót MVP'ego! Shelton zeskakuje z narożnika i schodzi z ringu patrząc się na wprost na rampę! Nikt jednak nie wyszedł, Shelton wraca do ringu i... nadziewa się na World Strongest Slam od Marka Henrego!
1...
2...
3...
Here's The Winner is... Mark Henry!


Josh Mathews: Proszę państwa ależ emocje! Czyżby MVP zwiastował swój powrót?
Michael Cole: Eee.. czy to jest możliwe? Został zwolniony w tamtym roku ponieważ nie mógł dogadać się z zarządem, od tak by wrócił?
Josh Mathews: Trudno powiedzieć, ale dużo na to wskazuje!
------------------

Na Backstage widzimy Todda Grishmana, którego gościem był Jeff Hardy!

Todd: Witaj Jeff, jak się masz?
Jeff: Witaj Todd. Mam się bardzo dobrze, ciągle myślę o tym co powiedział dzisiaj Theddy.
Todd: Rozumiem, dostać walkę o pretendenta do tak znaczącego tytułu w WWE to spełnienie marzeń?
Jeff: Wiesz... Jedni Ci powiedzą, że pierwszy raz to jest spełnienie marzeń, ale ja mam inne zdanie. Miałem już kilka walk o ten tytuł i za każdym razem czułem się jak moje marzenia się spełniają. Teraz jest tak samo.
Todd: A czy Chris Jericho będzie trudnym rywalem dla Ciebie?
Jeff: Hmm.. Chris to dobry zawodnik, jednak jego wadą jest, że jest po prostu zbyt pewny siebie, oraz jest arogancki i egoistyczny. Jego nastawienie do Wrestlingu może go zgubić w walce za tydzień i wiem, że tak będzie - ponieważ nie widzę siebie jako przegranego.
Chris Jericho: Oo proszę, kogo ja tu słyszę. Jeff ty chyba nie wiesz co mówisz... Jestem najlepszy w tej branży i nic oraz nikt tego nie zmieni. Moje nastawienie do Wrestlingu jest takie, by Cie zniszczyć na następnym SmackDown! i wiem, że to zrobię oraz wygram walkę o pretendenta, a na Royal Rumble wygram pas WHC. Do zobaczenia za tydzień, matole.

Jericho z aroganckim uśmieszkiem na twarzy popatrzył na Jeffa i poszedł sobie, a Jeff jakby spokojnie na to wszystko patrzył.

------------------------------

Kane vs Big Show - Fall Count Anywhere

Walka była bardzo wyrównana, obaj zawodnicy pokazali się z naprawdę świetnej strony, Kane wiele razy użył krzesełka a Big Show band, słupków itp. Walka po jakimś czasie walki w ringu, przeniosła się na dobre poza ring.


Końcówka Walki:

Big Show punchuje po brzuchu Kane'a po czym trzymając za głowę przeciwnika uderza w stół komentatorski kilka razy. Nagle, z trzymania Big Show'a, Kane'owi udało się wyrwać i zaczął wyprowadzać serie ataków: najpierw punche, później łokcie a na sam koniec Big Boot! Złapał za głowę Największego Atletę Świata i wykonał na nim Bulldog! Zaraz po tym Czerwona Maszyna, chwycił krzesełko i kiedy Show wstawał został zaatakowany w plecy metalowym krzesełkiem. Kane dobijał nim jeszcze kilka razy, leżącego Show'a. Po chwili Kane próbował wykonać rywalowi Chokeslam, ale jednak Big Show sprytnie się wyrwał i powalił Brata Undertaker'a Clothesline'm, po którym dodał Hed Butt. Show podnosił przeciwnika, ale wtedy Kane mądrze zareagował i kopnął w brzuch  Big Showa po czym chwycił go za szyje! Szykował się Chokeslam od Kane'a! Jednak... Big Show łapie za szyje Kane'a! Obaj trzymają się z całych sił, po chwili Big Show jakby wygrał to starcie i lekko odepchnął Kane'a, a kiedy ten wrócił otrzymał KO Punch! Big Show pinuje: 1,2, trz... nie! Kane unosi bark do góry! Zdenerwowany Big Show, podniósł rywala i ustawił się z nim tak, by jego Chokeslam na Kane'ie był na stół komentatorski! Big Show unosi rywala i... Kane zeskakuje z ręki rywala za jego plecy, chwyta krzesełko i gdy Show się odwraca... Kane uderza nim w głowę! Do tego wszystkiego dochodzi poprawka uderzenia krzesłem w głowę! Show się chwieje, Kane łapie go za szyje i... Chokeslam na stół komentatorski!!
1...

2...
3...
The Winner is... Kane!


-----------------------------------

Na Backstage widzimy, jak Chris Jericho w szatni coś do kogoś mówi przez telefon:
- Słuchaj jesteś mi potrzebny, odwdzięczę się tylko mi pomóż!
Chris zauważył, że widzi go kamera:
- Co tutaj szukasz? Wynoś się, już!

-----------------------------------

Na ring przybywa mistrz Interkontynentalny - Drew McIntyre.


Drew McIntyre: Wielu we mnie nie wierzyło, wielu mnie skreślało. Od pory, kiedy straciłem pas IC zostałem skreślony z listy najlepszych zawodników SmackDown! I co teraz, pytam się? Co teraz mi powiedzie fani WWE, co? Jestem mistrzem i nikt mi tego tytułu nie ma prawa zabrać! Jestem najprzystojniejszy oraz najbardziej utalentowany zarazem niedoceniany Wrestler na Świecie. Wszyscy Wy, którzy na mnie buczeliście musicie mi teraz przyznać rację, że jestem najlepszy w tym co robię.

Drew schodzi z ringu u podchodzi do fanów.
- No dalej, może Ty we mnie nie wierzyłeś co? A Ty? Wierzysz we mnie!? Pytam się!
McIntyre szyderczo się uśmiecha i wraca do ringu.

Drew McIntyre: Widzicie? Teraz jestem szanowany, fani boją się powiedzieć co myślą, ale wiem że myślą to samo - jestem najlepszy. Zbliża się Royal Rumble i tam pokażę Wam, moje zwycięstwo ale nie w walce o pas IC, ponieważ tej nie może być. Wygram 35-cio osobowe Battle Royal i na Wrestlemanii zdobędę pas głównej federacji...

You know (you know)
What me say


Kofi Kingston:
Drew, Drew, Drew... Jak to nie chcesz bronić pasa? Czyżbyś aż tak się bał, żeby teraz unikać o niego walki? Czy ty jesteś tak płaczliwym zawodnikiem? Słuchaj, nie obchodzi mnie co Ty chcesz. Wiem czego ja chcę, mianowicie...

The Truth Sheel Set Your Free


R-Truth: Zamknij się! Wiem co chcesz powiedzieć, ale niestety wyprzedzę Cie i powiem, że to ja chcę...

Booyaka, Boyaka... 619!

Rey Mysterio:
To Ty się zamknij Truth! Nie masz prawa nic mówić, ponieważ tylko ja i Kofi zasługujemy na to by zmierzyć się z Drew'em...


It's a shameful thing, lobster head

Sheamus:
Hahaha o czym Wy w ogóle mówicie? Panowie, przecież to śmieszne licytować się jak dzieci: "To ja", "Nie to ja". Jest tylko jeden człowiek i jeden prawowity nie oficjalny pretendent do pasa IC. Jestem nim właśnie ja! Pokonałbym każdego z Was, bez drobnego problemu, i mogę to zrobić właśnie teraz.

Rozbrzmiewa Theme Theddiego Longa!

Theodor Long: Ej panowie, po co się kłócić? Po co się licytować? Mam dla Was propozycje. Żebyście wyjaśnili sobie swoje żale właśnie teraz odbędzie się 6 Osobowy Match o pretendenta do pasa IC, pomiędzy Tobą Drew, Tobą Kofi, Tobą Truth, Tobą Mysterio, Tobą Sheamusem oraz tajemniczym zawodnikiem! Walka będzie miała stypulacje Elimination Match. Drew jeżeli wygrasz, obronisz się od pierwszego podejścia do walki o pas IC i wyeliminujesz owych rywali do tego miana!

Wściekły Drew krzyczy coś do Theddego jakby żalił się i nie mógł  się pogodzić z jego decyzją! Przerywa mu jednak theme Sin Cary, którym jest tajemniczym 6 zawodnikiem w tym meczu!


-----------------------------------------

Drew McIntyre vs Kofi Kingston vs Sheamus vs Rey Mysterio vs R-Truth vs Sin Cara - Elimination Match for No.1 Condender Intercontinental Championship
Walka miała widocznie, żywy przebieg. Panowie podzielili się na "pary". Drew McIntyre zajął się Kofim, Truth Mysteriem a Sheamus Sin Carą. Na początku heelowie obijali rywali, jednak po chwili ulubieńcy publiki przejęli inicjatywę i wyrzucili z ringu całą trójkę! Pozostała trójka popatrzyła się na siebie po czym kiwnęła do siebie głową. Kofi odbił się od lin i... Spingbroad Crossbody na zawodników z poza ringu! Zaraz po tym Sin Cara i Mysterio po raz pierwszy spotykają się razem w ringu i obaj odbijają się od tej samej liny po czym wyskakują z ringu, lecąc prosto na czwórkę poza ringiem! Wszyscy leżą i łapią się za poszkodowane części ciała. Pierwsi wstali Drew i Sin Cara. Ten drugi zaatakował Low Kickami Szkota, który zaraz po tym zareagował kopnięciem w brzuch i wrzuceniem do ringu zamaskowanego przeciwnika. Kiedy sam wszedł pod dolną liną został zaatakowany Standing Dropkick'iem po którym Drew wstał momentalnie, ale zaraz musiał znowu paść na matę ponieważ Meksykanin wykonał na nim Headscissors Takedown. Po chwili Zamaskowany Zawodnik został zaatakowany przez R-Trutha, a w tym samym czasie Mysterio, Sheamus i Kofi obijali się za ringiem. R-Truth wykonał Powerslam po czym dodał Elbow Drop. Próba pinu: 1... dw... Sin odrywa bark od maty! Zdenerwowany Truth podnosi Sin Carę i próbuje wykonać Suplex, jednak Sin Cara spada na nogi i atakuje Trutha Low Kickami, a zaraz po tym odbija się od lin i... Jumping Calfkick od R-Trutha! Sin Cara wytruluje się z ringu a na jego miejsce przychodzi Kofi Kingston wykonując Dropkick Truthowi. Poza ringiem widać jak Sheamus nadziewa Mysteria na metalowy słupek i wchodzi na ring. Kofi okopuje rywala w narożniku a kiedy odwraca się do środka ringu, nadziewa się na Irish Course Backbreaker od Sheamusa! Sheamus łapie w Powerbomb Clutch Kofiego, ale niespodziewanie Drew McIntyre powala Irlandczyka mocnym Clothesline'm! Sin Cara na apronie łapie się lin i wykonuje Spingbroad... Drew łapie w locie Meksykanina do Powerbombu i inkasuje go w narożnik! Szkot podchodzi do Kofiego i wykonuje Rear Chancery Neckbreaker! Ależ pozamiatał! Jednak niespodziewanie odwraca się i mamy Truth Missle od Trutha! Truth wstaje i... Spingbroad Dropkick od Mysteria! Zaraz po tym mamy Huricarnane oraz Running DDT od Mysteria! Mysterio czeka przy linach, Truth do niego po chwili podbiega ale sprytnie Mysterio przewrócił rywala na liny! Mysterio odbija się od przeciwległych lin i... 619! To koniec Trutha! Mamy Pin: 1...2...3!

Spoiler:

R-Truth is Eliminated by Rey Mysterio!

Mysterio wstaje i... Celtic Hammer od Sheamusa! Zaraz po tym podchodzi do leżącego McIntyre'a i kilkakrotnie go stompuje, po czym zbliża się do Kofiego. Kiedy jest blisko niego podnosi go, ale nie spodziewał się szarży od Kofiego! Kofi zaczyna serię punchy kończąc to Monkey Flip'em! Jamajczyk podchodzi do Mysteria i... Back Suplex, oraz Shinning Wizard na McIntyre'rze!  Próba pinu: 1...2... trz - pin zerwany przez Szkota! Kofi odbija się od lin i... Boom Drop na Szkocie, ale kiedy podnosi się Sin Cara podbiega do niego i wykonuje Tilt-a-Whirl Headscissors Takedown! A zaraz po tym dodaje Splash odbijając się nogami od lin! Próba pinu: 1...dw... Count Out! Sin Cara wstaje i podbiega do Drew'em wykonując mu przy tym Enzuigiri.. ale nie! Drew schyla się pod nogą rywala, po czym atakuje go kolankiem. Odbicie od lin i... aleeeeż silny Clothesline dla Sin Cary, po którym Sin Cara zrobił mini salto! Drew odwraca się do rywali i... Brouge Kick!? Nie! Drew schyla się pod nogą Sheamusa, a Mysterio korzystając z okazji, że Irlandczyk zatrzymał się przy nim wykonał Hurricarnane na liny. Zaraz po tym Drew próbuje wykonać Clohtesline na Reyu ale ten podstawia mu nogę i Szkot dołącza do Sheamusa! Mysterio odbija się od lin, Drew schodzi z drugiej liny, Mysterio próba 619 na samym Sheamusie! Nie! Sheamus łapie za nogi Reya, przeciąga go na środek ringu i próbuje wykonać na Meksykaninie Catapult na narożnik, jednak Mysterio sprytnie wskoczył przy tym na narożnik i Diving Crossbody na Sheamusie! Mysterio szybko próbował odbić się od lin jednak nadział się na strasznie silnego Big Boota, od Szkota! Drew szybko łapie Mysteria do Double Underhook DDT! Tak, tak wykonał swoją akcje kończącą! Pin: 1...2...3!

Spoiler:

Rey Mysterio is Eliminated by Drew McIntyre!

Drew powoli wstaje i... Kofi próbuje wykonać na nim TIP, ale Drew w porę łapie przeciwnika za nogi i popycha na liny, a gdy Kofi wraca, Szkot próbuje na nim wykonać Big Boot, niestety Kofi schyla się pod nogą McInytre'a a ten swoją nogę zawiesił na 3 linie! Kofi podchodzi do lin i... Pendulum Kick! Ależ piękna akcja! Kofi wchodzi na narożnik i czeka aż odwróci się do niego Sheamus, a kiedy ten to zrobi Kofi wyskakuje na stojącego Sheamusa ale... ten wykonuje na lecącym w powietrzy Celtic Hammer! To musiało boleć! Sheamus łapie za szorty Kofiego i popycha go tak między linami jakby chciał go wyrzucić z ringu ale ciągle trzymając za rękę Kofiego, co daje mu przemieszczenia Jamajczyka na apron! On sam również tam idzie a tam sprytnie kładzie na linach Kofiego i wykonuje swoją markową akcje - Kilkakrotne Chest Thumps! Kofi bardzo cierpi, w końcu Sheamus puszcza Kofiego a ten ląduje na drugiej linie. Sheamus wchodzi do pierścienia i... próbuje zaatakować kolankiem Kofiego tak jak robi to zawsze ale ten w porę unika tego ataku i... Trouble In Paradise!!! Coś niesamowitego! Kofi wchodzi do ringu i pinuje rywala: 1...2...3!

Spoiler:

Sheamus is Eliminated by Kofi Kingston!

Kofi po pinie miał zamiar chwile przeczekać na kolanach odpoczywając ale niestety nie poznał jeszcze zamiaru Sin Cary, który obserwował chwilę Kofiego, a po chwili wziął rozbieg i wykonał Hurricanrana DDT na Kingstonie! 1...2...3!

Spoiler:

Kofi Kingston is Eliminated by Sin Cara!

Sin Cara wstaje i odwraca się do Drew'a, a ten w szybki sposób wykonuje Double Knee Armbreakera! na Meksykaninie! Zaraz po tym podniósł rywala i wykonał Firemans' Curry Gutbuster! Kiedy Szkot podnosił Sin Care, ten w szybki sposób wykonał Enzuigiri! Drew padł na matę z wielkim bólem a Sin Cara czekał na wstanie McIntyre'a! Kiedy Szkot wstał od razu nadział się na High Kick! Sin Cara był na fali! Drew po chwili próbował powoli wstawać i tym samym był wtedy na kolanach, Sin Cara podniósł rękę do góry a fani domyślali się co chce zrobić! Sin Cara bierze rozbieg i czyżby Hurricarnane DDT!? Nie! McIntyre zaparł się i nie dał się powalić Finisherem Sin Cary, łapiąc go za nogi! Drew wstaję nadal trzymając nogi Sin Cary, który wyraźnie się próbuje wyrywać, ale nic to nie daje - Mamy Catapult na liny, a zaraz po tym dobicie Double Underhook DDT! Pin: 1...2...3!

The Winner is... Drew McIntyyyyyyyre!

--------------------------------

Undertaker vs Corus - One on Three
Walkę po stronie Corus rozpoczął Heath Slater, który zaczął kopać i punchować rywala, jednak po jednym z punchy Undertaker chylił głowę i uniknął puncha od Slatera. Od tej pory zaczęła się dominacja Takera, on również wyprowadzał serie punchy w stylu bokserskim, które doprowadziły rywala do narożnika. Tam również Undertaker dominował. Po chwili Taker wziął rozbieg i wykonał Corner Clothesline, po którym Taker chwycił za rękę Slatera i wykonał Irish Whip do drugiego narożnika, a następnie powtórzył Corner Clothesline. Undertaker podnosił rywala, ale ten niespodziewanie kopnął go w brzuch, ale niestety nic mu to nie dało a raczej pogorszyło sytuacje. Taker jakby w ogóle nie odczuł tego kopnięcia, złapał za szyję Slatera i pchnął go na Otungę, który wypadł z apronu na plecy a w tym samym momencie Barrett klepnął mało widocznie dla Undertakera w plecy swojego TT Partnera. Deadman wyrzucił Slatera Clothesline'm z ringu, a Barrett wszedł za plecami Takera do kwadratowego pierścienia po czym wykonał Big Boot! Siadł na rywalu i obijał go mocnymi punchami. Podniósł rywala i... DDT. Po chwili Wade, wyniósł rywala pod Wasteland, ale przytomny Taker zeskoczył z barków rywala i wykonał Complete Shot! Po chwili chwycił rywala tak, że był on na jego barku i rzucił go w stronę narożnika tak, że padł na niego twarzą! Undertaker odbija się od lin i... Wade dobrowolnie pada na matę po czym na 4 kończynach idzie w stronę narożnika i zmienia się z Otungą! David powoli wchodzi na ring po czym prosto w oczy patrzy Taker'owi, a na jego twarzy pojawia się głęboki oddech. Otunga unosi rękę do góry, tym samym dając wskazówkę Deadmanowi, by weszli w klincz. Taker posłuchał rywala ale nadział się na kolanko w brzuch, po którym David dodał hak na plecy a Taker padł na matę. Zaraz po tym wykonał Elbow Drop a jego team bił mu brawo, w ten Otugna się uśmiechał jakby był z siebie dumny. Podniósł rywala, ale ten zaatakował go 3 punchami po czym odbił się od lin i nadział się na Spinning Elbow Smash od Otungi! Otugna chwile postompował rywala, po czym podniósł go i wykonał na nim Neckbreaker. Coś za łatwo wszystko szło Otundze i ten odwrócił się w stronę swojego narożnika i śmiejąc się coś do nich mówił, ale w ten czas nie zauważył że Undertaker podniósł się a kiedy jego koledzy mu o tym powiedzieli został zaatakowany Big Bootem, a jego partnerzy zostali zrzuceni z ringu! Zaraz po tym podniósł rywala i wykonał na nim Irish Whip, a kiedy Otunga wracał, Taker wykonał na nim Back Body Drop! Zaraz po tym podniósł rywala i przemieścił go do narożnika. W narożniku Taker wsadził Otunge na narożnik po czym sam wszedł na drugą linę i złapał rywala do Superplexu, jednak David w porę odepchnął rywala a ten padł na matę. Deadman dość szybko się podniósł i wrócił do rywala który odpoczywał na narożniku złapał go za szyje i... Otunga zaczął punchować Takera, po czym kopnął go w twarz a na koniec dodał Diving Clothesline! Obaj dość długo leżeli, Otunga wstał minimalnie wcześniej i szedł w stronę swojego narożnika, ale nagle Taker złapał za nogę Davida i przeciągnął go w swoją stronę tym samym go wywracając. Odbił się od lin i szybki Legdrop! Taker podniósł Otungę i wykręcił jego rękę po czym wszedł na narożnik, a następnie na środek liny! Miał zamiar wykonać jedną ze swoich sygnatur, jednak nagle, David mocno przyciągnął rękę Takera w swoją stronę i kiedy Taker spadał, Otunga wykonał na nim The Verdict! Ależ kapitalny pomysł Otungi! Pin: 1...2...trz.. nie! Taker jednak jeszcze miał siłę oderwać barki! Otunga zmienia się ze Slaterem, który zaraz po tym stompował "Grabarza". Zaraz po tym Taker niespodziewanie przejął inicjatywę i zapiął Slaterowi Sleeper Hold. Heath tracił przytomność, ale nagle obudził się i wykonał taki "mini" Stunner, po którym Undertaker puścił z trzymania oraz chwiał się na nogach! Slater szybko wstał i... Jumping STO! Pin 1...2...trz. nie! Po kolejnym finisherze Taker się nie poddaje! Slater zmienia się z Barrettem. Barrett krzyczy do publiczności, że to już koniec! Podnosi rywala i chwyta go do The Wastelandu, jednak w porę Taker zeskakuje z trzymania, odbija się od lin i Jumping Lariet! Obaj padają na matę. Undertaker jednak korzysta z "Kip Up" i z pozycji leżącej, w sekundę przechodzi do siedzącej! Mamy wielki cheer, obaj panowie wstają i... Chokeslam od Takera! Do ringu wchodzi Otunge, ale szybko nadziewa się na Big Boota od Grabarza, a zaraz po nim mamy Spinebuster dla Heatha Slatera! Otunga wstaje szybciej i... Chokeslam eliminuje go z gry! Zaraz po tym Last Ride dla Slatera! Taker odwraca się i po raz drugi zostaje złapany do The Wastelandu, Barrett już prawie dopełnia formalność, ale po raz kolejny zeskakuje tym razem w stronę patrzenia Barretta i od razu mamy zapięci Hell's Gate! Barrett niesamowicie cierpi i po chwili odklepuje!

The Winner is... The Undertaker!

Undertaker cieszy się przy narożniku i nie widzi, że Y2J wbiegł do ringu! Odwraca się i mamy Codebreaker! Chris Jericho coś krzyczy i śmieje się z Takera a po chwili zapina Walls Of Jericho! Chwile trzyma, Taker praktycznie nie przytomny - w tej chwili słyszymy muzykę Jeff'a Hardego! To właśnie sam Jeff wbiega na ring i w tym samym momencie Y2J ucieka z ringu i biegnie w stronę Backstage! Panowie wymieniają się spojrzeniami...


I w ten oto sposób kończymy SmackDown! Czekam na podpowiedzi, opinię oraz krytyki - do zobaczenia!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.potterwarta.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl www.battlekings.pun.pl www.nexusdbclan.pun.pl